Reakciók

Az összes nem Theraphosidae-s pókos kép helye.

HozzászólásSzerző: Peti89 Dátum: 2007.07.27., pén. 01:32

Üdv!

A kép valóban nagyon jóra sikeredett, grt hozzá!

lasiodora írta:végül is jobban jártál hogy nem egy mérges dajkapókkal futottál össze.

Ez egy marhára túl liegett dolog megint szerntem... 1részt nem kell agyon fogdosni és nem lesz semmi para...másrészt ha még meg is fogja az ember akkor sincs sztem komolyabb ok félni mert akkora vagy hogy az állat nem igen fog tudni meg klönböztetni egy tárgytól...neki nincs olyan beidegződése hogy ha meglát egy embert azt meg kell marnia mert rossz
Ameddig megtartod az egy lépés távot (nem kell zo szerint érteni) nem lesz semmi gond...
(de mind ez magán vélemény....)
és elnézést hogy kicsit off..de talán még belefér
Üdvözlettel: P89
"Akinek látszunk, arról mindenki ítélhet, amilyenek
valóban vagyunk, arról senki sem." -Voltaire

Kép
Peti89
Semiadult
Semiadult

HozzászólásSzerző: siler Dátum: 2007.07.27., pén. 12:11

Peti89 írta:Ez egy marhára túl liegett dolog megint szerntem...

Ha 10 kgnál kevesebb vagy akkor azért lehetnek bonyodalmak (gondolok itt az egy-két év alatti babákra).
üdv:
s
----------------------
APROPÓK BLOG
----------------------
siler
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Kapor Dátum: 2007.07.27., pén. 17:15

Hali!

Oké, de ebben az esetben mindennél adódhatnak problémák, még darázs, vagy méh csípésnél is. Nem feltétlen kell ehez dajkapók :(

Üdv:G
Kapor
Subadult
Subadult

HozzászólásSzerző: ZoozDa Dátum: 2007.10.09., kedd 20:56

Szia Fince,

Fince írta:Ma ismét kiruccantam az ártérre kicsit fotózni. Bár ne tettem volna..a gyengébb pillanatban is több száz szúnyog akarta a vérem venni. A kései árvíz miatt keletkezett tocsogókból özönlöttek elő, de remélem hamar elviszi őket az éceszgéber. Bár nem fáztam, jól jött a kapucni a fejemre, meg a kezem is behúztam a pulover ujjába, úgy exponáltam. Tervben volt, végül az invázió miatt nem vállaltam be az álványos hosszúzáridős MLU-val végrehajtott Állaspók fotózást.

Tisztára úgy érzem magam mint Tutajos a Tűskevárban amikor Matula bácsi vázolta a "napi" szitut. :roll: Csak kapkodom a fejem, pislogok és figyelek vadul. Bírom a leíró részeidet nagyon, a fotókért pedig külön gratulálok, nagyon szépek, és persze köszi a beszámolót. :clap:
Üdv:
ZoozDa
ZoozDa
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Fince Dátum: 2007.10.09., kedd 21:04

ZoozDa írta:Tisztára úgy érzem magam mint Tutajos a Tűskevárban amikor Matula bácsi vázolta a "napi" szitut. :roll: Csak kapkodom a fejem, pislogok és figyelek vadul. Bírom a leíró részeidet nagyon, a fotókért pedig külön gratulálok, nagyon szépek, és persze köszi a beszámolót. :clap:

Szia!

LOL, jaja tiszta tüskevár itt az élet :wink: . Fotózás után alig várom, hogy visszaérjek a gunyhóba és feltöltsem a képeket, hogy a "valami pösti népek" is láthassák. Csikasz is helyén van, bár egy kicsit turcsibb orra van 8)

Remélem mások is kedvet kapnak az ilyen "kis expedíciókhoz" ill. jövőre összejön az az advencsör ami idén elmaradt!

Köszönöm az elismerő szavakat!
:twisted: :twisted: Kép :twisted: :twisted:
Kép
Fince
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Előző

Vissza: Pókos Képek