Phelsuma madagascariensis grandis

Ide jöhetnek a hüllős, gyíkos, kígyós, teknősös, képek és irományok.

Phelsuma madagascariensis grandis

HozzászólásSzerző: ZoozDa Dátum: 2005.10.15., szomb. 19:49

Hello,

túrtam még képet régi cimborámról...

Kép
Üdv:
ZoozDa
ZoozDa
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: priZZ Dátum: 2005.10.15., szomb. 19:58

Zsír, nagyon szeretem ezeket a gekkókat! Majd mindenképpen szeretnék ilyeneket is tartani!
If you want something done, do it yourself!
priZZ
Adult
Adult

HozzászólásSzerző: ZoozDa Dátum: 2005.10.15., szomb. 20:03

Hello,

valóban édes kis jószág, csak kissé háklis...
de nincs szívszorítóbb látvány/élmény amikor egy ilyen állatka a kezedről eszik pl. mézet... :wink:
Üdv:
ZoozDa
ZoozDa
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Muki Dátum: 2005.10.16., vas. 20:41

ZoozDa írta:Hello,

valóban édes kis jószág, csak kissé háklis...
de nincs szívszorítóbb látvány/élmény amikor egy ilyen állatka a kezedről eszik pl. mézet... :wink:

Csaó!

Ezt nem mondod komolyan, hogy ennyire megszokja az emberi kezet, hogy még kajálni is hajlandó róla?

Akkor ilyen nekem is kell! :wink:

Mit értesz azon, hogy háklis?
Muki
Semiadult
Semiadult

HozzászólásSzerző: ZoozDa Dátum: 2005.10.17., hétf. 13:52

Hello,

Muki írta:Ezt nem mondod komolyan, hogy ennyire megszokja az emberi kezet, hogy még kajálni is hajlandó róla?

...ennél jobban nem tudom kifejezni. Sok mindenre hajlandó az illatos/édes ennivalók kedvéért. :D Ez így van, szerintem bárki megírősíti akinek volt, és helyesen/jó körülmények között tartotta. Egy idő után megismer Téged és a többi házban élőt. De igazán azzal "kedves" aki etetgeti.
Nekem már több méterről kiszúrta a tücskös ibrikemet is és vadul jelentkezett a terrárium ajtajánál. 8)
Ilyet én csak nagyobb testű (talán kicsit inteligensebbnek tartott) agámaféléknél vettem észre.

Muki írta:Mit értesz azon, hogy háklis?

Rendkívül gyorsan bestresszeli magát. Elég egy rossz mozdulat és a gazditól is megrémül. Ilyenkor villám gyorsan próbál elrohanni valami védett helyre. Ha nem talál csak rohangál szegény a terkóban, elégé önveszélyesen. Jah és persze szereti a meleget és a fényt, és minden etetésnél +vitaminozni kell. Mint korábban írtam én csak egy hétre kértem meg valakit, hogy vigyázzon rá és etesse, permetezze a terkót stb...
Mire visszajöttem a gekkó élt ugyan de soha nem lett olyan mint előtte. Mindentől és mindenkitől félt, de valami brutálisan. Ez így ment még fél évig majd megsajnáltam és odaadtam egy tenyésztőnek, talán a "barátoktól" és a "csajoktól" újra helyrejön.
Üdv:
ZoozDa
ZoozDa
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Vissza: Hüllők