Emlősök

Az egyik kategóriába sem tartozó állatok/egyebek(?) fényképei és a róluk szóló információk.

szupi

HozzászólásSzerző: mimulus Dátum: 2007.02.24., szomb. 16:27

váhá! de szuper !

imádom a kedvenc kutyu fajtám :P
jópofa lett a kép! :)
mimulus
Semiadult
Semiadult

HozzászólásSzerző: brachy Dátum: 2007.02.24., szomb. 19:44

Hi

Nagyon jó a portré is. A futós képhez csak annyit, h nem szeretném ha engem kergetnének hehe...

Fince brutális vagy, ilyen képeket, ez nem igaz...
Deep respect, :twisted: brachy :twisted:

,,I like Megaphobema I love Poecilotheria but my queen is Monocentropus balfouri :)''
by Shroom

Kép
brachy
Subadult
Subadult

HozzászólásSzerző: brad Dátum: 2007.02.24., szomb. 23:29

Szia!
A fútós kép tetszik. Szép a kép texturája és a szinek is hangulatossá teszik a képet, tényleg olyan háborus hangulata van.
Először énis azthittem, hogy ez ilyen 4dimenziós folyamat ábra, de aztán láttam hogy ezek 4 en vannak. :)
Nagyon tetszenek ezek a képek, amik szinte mozogna az ember szeme elött, hasonlóan ZoozDa cséphadaró c. képéhez. Egyik haverom foci meccsén is kattintgattam és ott lettek hasonló mozgó képek, de nem a legjobbak, ugyh megse mutatom. :P
És még annyit hogy addig tudsz szép képeket késziteni amig élvezed, hogyha már egy fogkrémes tubusról vagy valami szinésznőcskéről kéne csinálnod 2500 képet, amik alig különböznek egymástól...hát azmár elveszti a varázsát.

üdv
Some are like water, some are like the heat
Some are a melody and some are the beat
Sooner or later they all will be gone
why don't they stay young
brad
Semiadult
Semiadult

HozzászólásSzerző: Fince Dátum: 2007.02.25., vas. 02:02

brachy írta:Hi

Nagyon jó a portré is. A futós képhez csak annyit, h nem szeretném ha engem kergetnének hehe...

Fince brutális vagy, ilyen képeket, ez nem igaz...

Köszi!

Ha bevannak pöccintve emberre, akkor ugyanilyen elánnal teszik. Nagy kergetésről szó sincs ha 100 méterről indulnak, kb 2 lépést tud megtenni futva az ember....ezért nem mindegy, hogy kinek a kezében vannak ezek az állatok. Egyébként a közhiedelemmel ellentétben alapból nagyon barátságosak az emberrel, ezért külön "rá kell vezetni" őket erre, de onnantól kezdve tényleg nagyon veszélyesek lehetnek (csak rossz gazda létezik :!: ).

Amúgy erre gondoltál? Ő Kriszta havernőm kutyája, Mango (vezér a futós képen, a többiek a kölykei)...

Kép

mimulus írta:váhá! de szuper !

imádom a kedvenc kutyu fajtám
jópofa lett a kép!

Köszönöm neked is!

brad írta:hogyha már egy fogkrémes tubusról vagy valami szinésznőcskéről kéne csinálnod 2500 képet, amik alig különböznek egymástól...hát azmár elveszti a varázsát.

Ez nagyon igaz! Többször készítettem már ismerőseim kérésére, termékfotókat (katalógus, webáruház), de nem igazán jött be a dolog, borzalmasan unalmas droidmeló... így azt hiszem maradok a saját kis témáimnál (leginkább mindenféle ízeltlábúak:) ).
:twisted: :twisted: Kép :twisted: :twisted:
Kép
Fince
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: hydra Dátum: 2007.07.14., szomb. 12:56

Jók a képek, kár, hogy egyik rokonukkal közelebbről találkoztam :?
Nem tart itt valaki afrikai törpeegeret vagy ecsetfarkú pelét?
Üdv: Áron
hydra
Semiadult
Semiadult

HozzászólásSzerző: mimulus Dátum: 2007.09.29., szomb. 22:52

A bárányok hallgatnak :D

Kép
---------------
üdv: mimu
----------------------
mimulus
Semiadult
Semiadult

egy kis boxer töff töff töff :)

HozzászólásSzerző: Peti89 Dátum: 2008.08.08., pén. 21:27

Üdv!

Hát eléggé elhanyagoltam mostanság a fórumot, ez több dolognak volt betudható eleinte sok egyéb elfoglaltság aztán még több... utsó év suliba érettségi stb... remélem egyetem mellet több időm lesz olvasgatni meg irgatni is bá erre nem mernék fogadni. ON: Mostanság a napjaimat egy uj jövevény foglalja le elég alaposan, ami em is pók nem is hüllő, kicsit más felel van:D Kicsit nyálas, kicsit büdi, nagyon rossz de nagyon jófej:D

Kép

Nem a kép minősége miatt rakom fel, tudom h nem a legjobb, és nem is a lehújabb de idővel remélem sikerül jobbat is lőnöm :)
Üdvözlettel: P89
"Akinek látszunk, arról mindenki ítélhet, amilyenek
valóban vagyunk, arról senki sem." -Voltaire

Kép
Peti89
Semiadult
Semiadult

Re: Emlősök

HozzászólásSzerző: Pinyo Dátum: 2011.12.19., hétf. 09:36

Sziasztok!

Kiderült, miért nem érzi a fájdalmat a világ legcsúnyább állata
A Kelet-Afrikában honos, föld alatti üregekben élő, költőien csúf állat, a csupasz turkáló (más néven sivatagi vakondpatkány, tudományos nevén Heterocephalus glaber) különleges képességei régóta izgatják a tudósok fantáziáját. Most sikerült megfejteni az egyik meghökkentő tulajdonságának titkát.
Kép
Cikk: http://index.hu/tudomany/2011/12/16/kiderult_miert_nem_erzi_a_fajdalmat_a_vilag_legcsunyabb_allata/
Üdv.: Pinyó
Pinyo
Semiadult
Semiadult

Előző

Vissza: Egyéb