Pályázat: Ízeltlábú álmok

Ide kerülnek fel a pályázaton indított képek.

Pályázat: Ízeltlábú álmok

HozzászólásSzerző: Vadkinder Dátum: 2006.05.22., hétf. 22:26

Sziasztok!

PriZZ engedelmével én is indítanék egy pályázati témát. Az ötletet az vetette fel hogy mekkora sikere volt az elmúlt pályázatokon a kicsit formabontó alkotásoknak... úgyhogy a következő pályázat témája a különleges állatos képek lennének. Egyedi ábrázolásmóddal, vagy furcsa helyzetben, abszurd témával, akármi csak ne szokványos pókmakró legyen. Jelen esetben főleg az eredetiséget értékelnénk, persze fontos a megvalósítás is. Itt az ideje hogy megmutassák rátermettségüket a szerényebb gépekkel és technikai tudással rendelkező fórumos társaink is.

Kritériumok:
-A képeken csak ízeltlábúak szerepelhetnek, de semmi más nincs megkötve az állatokkal kapcsolatban. Ember lehet a képen, de ne az legyen a fő motívum
-Erősen manipulált képek nem tehetők fel. Vagyis ne attól legyen formabontó hogy összemontírozunk két teljesen összefüggéstelen képet. Természetesen lehet használni a Photoshopot, de ne vigyük túlzásba... (Bármilyen színmódosítás, tehát f/f, sepia, duotone nem számít szabályellenesnek)

Azt remélem el se kell mondanom hogy nevezni csak saját képpel...

Valamint ez lesz az első pályázat ahol bevezetjük hogy a komment nélküli értékelések nem kerülnek elfogadásra. a szavazatok a szavazás lejártával összegezve lesznek, és kivonjuk a komment nélküli szavazatokat. A versenyzők érdeke hogy sok szavazatot kapjanak, ezért tiszteljétek meg őket véleményetekkel!!!

A pályázat egyfordulós lesz, az első két helyezet részesül díjazásban.
I. díj: 1 éves digitális fotó magazin internetes előfizetés (a lapok letölthetőek a netről, és a nyomtatott kiadványokat félévente postázzák)
II. díj: 1 éves terrárium magazin előfizetés

Külföldön élő fórumtársainknak sajnos a kipostázás macerás lenne, ezesetben megbeszélés szerint valaki átveszi helyettük, és eljuttatja a nyertesnek...

a pályázati fotókat júlis 8.-án szombaton lehet feltölteni, szavazás 15.-én indul és 22.-éig tart. Kérek mindenkit hogy szavazzon... úgy lesz izgalmas. :) Sok sikert mindenkinek!

Ps: Természetesen felajánlásokat további díjakra nagyon szivesen fogadok. Diák pénztárcámból ennyi tellik :)
Mély tisztelettel,
Vadkinder

"Kiugrani! Beindulni! Ráhangolódni!" (Timothy Leary)
Vadkinder
Semiadult
Semiadult

HozzászólásSzerző: Vadkinder Dátum: 2006.05.22., hétf. 22:46

Konzultáltam Flash-el, úgyhogy egy kis kiegészítés:

1 vagy 2 képpel lehet nevezni, de amennyiben az első és a második helyezet is ugyannannak a usernek a képe, a második díj átszáll a következő helyezettre. Valamint hogy visszaszorítsuk az elfogultságot, a pályázati munkákat nekem kell elküldeni (a határidő változatlan), amiket én egy hozzászólásban fogok belinkelni, és csak a képek címét közlöm. Mindenkinek a becsületére van bízva, de kérlek titeket hogy ne mutogassátok a képeket barátaitoknak. Ilyenformán nekem természetesen nem lesz szavazati jogom, de remélem nembánjátok hogy indulni azért szeretnék! :)

az e-mail postafiókom korlátozottsága miatt kérlek titeket hogy a képeknek a LINKJÉT!! küldjétek el nekem privátüzenet formájában. Köszönöm!
Mély tisztelettel,
Vadkinder

Vadkinder
Semiadult
Semiadult

HozzászólásSzerző: the Beathead Dátum: 2006.06.03., szomb. 17:21

Már most megvan a kiszemelt képem, már küldeném is...miért csak júliusban lesz a pályázat :(
Nah nem baj...hátha addig sikerül vmi jobb :D
beatboxin life
the Beathead
Juvenile
Juvenile

HozzászólásSzerző: Vadkinder Dátum: 2006.06.04., vas. 14:35

Mert nemárt a felkészülési idő, és egy kis pihenés sem. :] fényképezz sokat hogy legyen miből válogatni!
Mély tisztelettel,
Vadkinder

Vadkinder
Semiadult
Semiadult

HozzászólásSzerző: krisztián Dátum: 2006.07.08., szomb. 20:35

Sziasztok! Mikortól lehet megtekinteni a képeket? Mennyi ideig tart a szavazás?
krisztián
Juvenile
Juvenile

HozzászólásSzerző: Vadkinder Dátum: 2006.07.09., vas. 00:56

Ahogy azt pár hozzászólással ezelőtt írtam:
"...a pályázati fotókat júlis 8.-án szombaton lehet feltölteni, szavazás 15.-én indul és 22.-éig tart..."
Ergo. 15-től 22-ig lehet megtekinteni is, és ebből talán leszűrted hogy a szavazás egy hétig tart! :]

Ezúton figyelmeztetek mindenkit hogy ezen a héten még várom a képeket. Csináljátok őket, mert még csak 3 versenyzőnk van... ha kevés résztvevő lesz, akkor csak a második díj kerül kiosztásra.
Mély tisztelettel,
Vadkinder

Vadkinder
Semiadult
Semiadult

HozzászólásSzerző: Vadkinder Dátum: 2006.07.17., hétf. 03:52

Sziasztok!

meglepőnek találtam, hogy a pályázatra igen kevés kép érkezett. több dolog miatt is lehet: vagy a téma rossz, vagy be kéne már látnom hogy ez egy madárpókos fórum, nem pedig fotós :D Nos a határidőt három héttel eltolom, egyrészt hogy alkothassatok még, másrészt mert mostanában nemigen vagyok itthon. Ha addig sem érkeznek képek, akkor tekintsétek a pályázatot tárgytalannak, és elnézést kérek mindenkitől aki készült. Látom már hogy ez, nem erre az oldalra való. :(
Mély tisztelettel,
Vadkinder

Vadkinder
Semiadult
Semiadult

HozzászólásSzerző: krisztián Dátum: 2006.07.21., pén. 13:10

Sziasztok!

Vannak már jelentkezők a pályázatra?
krisztián
Juvenile
Juvenile

HozzászólásSzerző: HerpBoy Dátum: 2006.08.01., kedd 19:20

Mikor kezdődik el végre? :roll: (Én is neveztem ám :P )
"Fekete sapkákon ezüst halálfej,
Kinek rossz ómen, kinek égi jel!"
HerpBoy
Semiadult
Semiadult

HozzászólásSzerző: krisztián Dátum: 2006.08.12., szomb. 11:10

Sziasztok! Elnézést a türelmetlenségemért, de lehet már valamit tudni a pályázatról? Mikor kezdődik? Van elég jelentkező? Lesz egyáltalán?

Krisztián
krisztián
Juvenile
Juvenile

HozzászólásSzerző: petya1 Dátum: 2006.09.12., kedd 23:41

nekem is van egy-két jól sikerült képem! én is tehetek fel majd?
petya1

HozzászólásSzerző: the Beathead Dátum: 2006.09.15., pén. 12:13

Vadkinder írta:tekintsétek a pályázatot tárgytalannak

Sztem már elérkezett ennek az ideje...régi ez a téma...sajnos :(
Én is küldtem be képet még anno...
beatboxin life
the Beathead
Juvenile
Juvenile

HozzászólásSzerző: farkasb Dátum: 2006.09.15., pén. 15:05

A pályázatból már semmi sem lesz szvsz. Jó lenne, ha mindenki feltenné a képeit, mert kiv vagyok. Ha hazaértem, én is felteszem.
Üdv
farkasb
Semiadult
Semiadult

HozzászólásSzerző: ZoozDa Dátum: 2006.09.15., pén. 15:32

Sziasztok,

mint látjátok elindítotam az ízeltlábús Pályázaot, lehet felpakolni a képeket. Nyeremény eddig nem érkezett, úgyhogy egyenlőre marad a szokásos maxi gratula, a győztesnek pedig a "Hall Of Fames".

Ill., ha a győztes szept. 23.-án kilátogat a Börzére, részemről egy általam (saját kézzel készített) terráriumi itatót (kerámia tálka) is átvehet, ha odajön és jelentkezik a DNSF asztalnál. Eszmei értéke van :hehe:.

Természetesen, ha valaki gondolja további felajánlást vasárnap 20.00-ig a szavazás kezdetéig tehet, itt ebben a topikban.
Üdv:
ZoozDa
ZoozDa
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: the Beathead Dátum: 2006.09.15., pén. 16:03

Valaki nem akar felajánlani pl. pókot nyereménynek? :D
1-2 vedlésesre gondoltam...és azt is átvehetné a börzén!
( én is ajánlanék fel, ha lenne...de sajna a murinus kokonomból nem lett semmi :( )
beatboxin life
the Beathead
Juvenile
Juvenile

Következő

Vissza: Pályázatok