Pályázat: Ízeltlábú álmok

Ide kerülnek fel a pályázaton indított képek.

HozzászólásSzerző: siler Dátum: 2006.09.15., pén. 16:53

ZoozDa írta:Ill., ha a győztes szept. 23.-án kilátogat a Börzére, részemről egy általam (saját kézzel készített) terráriumi itatót (kerámia tálka) is átvehet, ha odajön és jelentkezik a DNSF asztalnál. Eszmei értéke van

QQQQQQQQQQQQQL én már fel is töltödtem és nagy erőkkel részveszek...
DNFS asztalt remélem a KV automata mellé tettétek :D
CU there...
----------------------
APROPÓK BLOG
----------------------
siler
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: ZoozDa Dátum: 2006.09.15., pén. 20:18

Sziasztok,

the Beathead írta:Valaki nem akar felajánlani pl. pókot nyereménynek? :D 1-2 vedlésesre gondoltam...és azt is átvehetné a börzén! ( én is ajánlanék fel, ha lenne...de sajna a murinus kokonomból nem lett semmi :( )

Beathead, nah az ilyen "kérdésektől" szalad fel a vérnyomásmérő. Te most pókot akarsz ingyen, vagy képet feltölteni. Eddig nem sok nyereményt osztottunk ki egy pályázaton sem, de az emberek mégis szívesen tették fel a képeket. (mindíg csak annyit kérj, amennyit Te magad is adsz :!: )Egy ilyen mondat után az a minimum, hogy "bomba" képet raksz fel.

Vááá siler mester,

siler írta:... én már fel is töltödtem és nagy erőkkel részveszek...
DNFS asztalt remélem a KV automata mellé tettétek :D
CU there...

micsoda öröm, hogy Te is képviselteted magad ezen a megméredtetésen, kíváncsian várom a végeredményt, és mint látom végre összefuthatunk "egy helyen"...
Üdv:
ZoozDa
ZoozDa
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: the Beathead Dátum: 2006.09.16., szomb. 13:10

ZoozDa írta:Beathead, nah az ilyen "kérdésektől" szalad fel a vérnyomásmérő. Te most pókot akarsz ingyen, vagy képet feltölteni. Eddig nem sok nyereményt osztottunk ki egy pályázaton sem, de az emberek mégis szívesen tették fel a képeket. (mindíg csak annyit kérj, amennyit Te magad is adsz Exclamation )Egy ilyen mondat után az a minimum, hogy "bomba" képet raksz fel.

Sorry :roll:
Ugyanazt a képet küldöm majd el, amit Vadkindernek is elküldtem anno, amikor elindult a pályázat.
beatboxin life
the Beathead
Juvenile
Juvenile

HozzászólásSzerző: Flash Dátum: 2006.09.17., vas. 21:42

Hali!

Nézegettem a pályázatos képeket és ugyan nem kértem engedélyt de feldolgoztam siler képét. Remélem nem haragszol meg érte. Néhány kisebb műveletet hajtottam csak végre rajta.

Íme:

Kép

Üdv.: Flash
If you want respect, you've got to take it.
Flash
Semiadult
Semiadult

HozzászólásSzerző: siler Dátum: 2006.09.18., hétf. 07:00

Hali Flash!
Flash írta:Hali!
Nézegettem a pályázatos képeket és ugyan nem kértem engedélyt de feldolgoztam siler képét. Remélem nem haragszol meg érte. Néhány kisebb műveletet hajtottam csak végre rajta.
Íme:
Üdv.: Flash

DEHOGY haraxom! SŐt köszi szépen! Nyilvánvalóan jobb lett igy a kép! Jobban nyugtatja a szemem (nekem még mindig belekönnyezik az enyem ha ránezek) mert mélybbek a színek. A kép hátteréről annyit, hogy bár májusban készült, de addigra már annyira kiégett minden vegetáció a környéken, hogy minden világosbarna volt, mint nálunk augusztus végén egy tarló. Így a bogáncs sem a miáltalunk megszokott kék színű volt (a háttér meg ennek megfelelően zöldes) hanem fakólila (és világosbarna). --> ez a magyarázkodás volt, hogy miért nem vittem lejjebb a színeket.
De igérem a keretezest nem bliccelem el leközzelebb.
Mégegyszer köszönöm!
Üdv.:s
----------------------
APROPÓK BLOG
----------------------
siler
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Előző

Vissza: Pályázatok