Kiskarácsony

Az összes nem Theraphosidae-s pókos kép helye.

Kiskarácsony

HozzászólásSzerző: siler Dátum: 2008.12.07., vas. 18:45

Mi a lényeg a karácsonyban?

Ez egy meglehetősen egyszerű kérdés, melyre a választ akármelyik ovodás kapcsiból rávágja... az AJÁNDÉÉÉK.
És ennek egészen pontosan mi köze is van az arachnológiához? Hát csak annyi, hogy ugye ajándékot pézé bármelyik rajozós győzike tud venni. Na de CSINÁLNI? na ahhoz már gógyi kell. Az egyik legjobban menő ajándék ilyenkor így az év vége felé, amikor a karácsony is van, a falinaptár. (Ugye húsvétkor is lehetne ilyet adni, de akkor valahogy kevéssé aktuális.) A net rogyásig van az egyedinaptár lehetőségét felkínáló, azonban meglehetősen borsos árú (3000-tól határ a csillagos ég) hirdetésekkel. Szóval ha igazán rád jellemző és frankónéró, ugyanakkor saját készítésű ajándékot szeretnél adni szeretteidnek (esetleg munkatársaidnak, vagy haveroknak) akkor a saját készítésű fotóidból, saját magad készítette naptárlesz a tutkó ajándék. Igen ám de hogy a túróba fogjon neki az emberfia? Hát aki PS-sel rendelkezik, az mondjuk elindulhat innen, Trimoon's blogjáról ahol ő közreadta az ő kicsi templatéját, magyarul naptársablonját (kevésbé PSesek a Microsoft Office PUBLISHER, vagy POWERPOINTot is használhatják). Ebbe szépen válogasson bele az emberfia 12 (az adott hónaphoz azért valahogy köthető) képet, beleszúrja, és vagy irány a bármelyik fotónyomtató (DM, MediaMarkt, stb.), vagy az otthoni fotónyomtatón is ki lehet pattintani a témát.
Én ide deriváltam le a magamét, amit nyugodtan lehessen megkritizálni, mi miért jó/avagy nem benne.

Ha meg neadjúristen valakinek bejön, szóljon elküldhetem a nyomtatható minőséget.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

UI. május javítása folyamatban van.